Zvyšte zisky své firmy díky nám

Není na světě firmy, která by nechtěla vydělávat. A pokud možno, vydělávat hodně. Potřebujete ovšem nejen kvalitní služby nebo výrobky, ale také i vysoce účinnou a pokud možno levnou reklamu. A tu Vám můžeme dodat my. Zašlete nám Vaše grafické návrhy a my je umístíme na textil. Účinek takovéto propagace je zaručený. S potřebou potisku … Continue reading „Zvyšte zisky své firmy díky nám“

Není na světě firmy, která by nechtěla vydělávat. A pokud možno, vydělávat hodně. Potřebujete ovšem nejen kvalitní služby nebo výrobky, ale také i vysoce účinnou a pokud možno levnou reklamu. A tu Vám můžeme dodat my. Zašlete nám Vaše grafické návrhy a my je umístíme na textil. Účinek takovéto propagace je zaručený. S potřebou potisku triček k nám přicházejí nejen firmy, ale také politické strany.

Logo vydrží dlouho

I v našem sektoru se využívají moderní technologie. Už to není jenom sítotisk, ale využíváme například i tenkých fólií Floxk a flex, možnosti digitální techniky nebo sublimaci. Všechny tyto metody mají svá pro a proti, ale jedno mají společné – logo z oblečení jen tak nezmizí. I časté praní se na něm neprojeví nijak negativně.