Vymáhání pohledávek

Naše firma Vám pomůže s Vašimi pohledávkami. Ať už jste se do svízelné situace dostali jakkoliv, my Vaše peníze získáme zpět! Vymáhání pohledávek zaručuje jasné výsledky a to právě s námi! Vymáhání pohledávek Máme dlouholeté zkušenosti, které jsme získali deseti lety v tomto oboru a za tu domu jsme se dostali k největším … Continue reading „Vymáhání pohledávek“

Naše firma Vám pomůže s Vašimi pohledávkami. Ať už jste se do svízelné situace dostali jakkoliv, my Vaše peníze získáme zpět! Vymáhání pohledávek zaručuje jasné výsledky a to právě s námi!

Vymáhání pohledávek

Máme dlouholeté zkušenosti, které jsme získali deseti lety v tomto oboru a za tu domu jsme se dostali k největším inkasním agenturám. vymáhání pohledávek řešíme, jak u soukromních i firemních klientů. Pro naše klienty se liší ceníky, dle Mandátní smlouvy. Pokud si chcete sami zkontrolovat kolik, Vás bude vymáhání pohledávek stát, vyzkoušejte naší cenovou kalkulaci, která je zcela zdarma. U nás se nemusíte bát, že zaplatíte víc, než činí Vaše pohledávky.

Vaše spokojenost

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni a s důvěrou se na nás obrátíte. Naše úspěšnost je až 80% a to myslíme, že mluví za vše. Snažíme se ke každému klientovi si najít individuální cestu a právě proto jsme tak přijatelní a vstřícní pro všechny.