Výcvik nejenom pro skupinu A a B

Řidičské oprávnění bereme už v současnosti jako samozřejmost. Většina lidí má řidičák na malé motorky a osobní automobily. Naše autoškola však při výcviku řidičských dovedností a schopností nenabízí jenom výuku pro základní skupiny A a B. Nabídka našich služeb čítá i výuku a přípravu pro získání jiných skupin řidičského oprávnění. Od motorek až po kamion … Continue reading „Výcvik nejenom pro skupinu A a B“

Řidičské oprávnění bereme už v současnosti jako samozřejmost. Většina lidí má řidičák na malé motorky a osobní automobily. Naše autoškola však při výcviku řidičských dovedností a schopností nenabízí jenom výuku pro základní skupiny A a B. Nabídka našich služeb čítá i výuku a přípravu pro získání jiných skupin řidičského oprávnění.

Od motorek až po kamion

Naše autoškola, respektive naši instruktoři a vyučující, mají kromě mnohaletých zkušeností a praxe, také velmi široký okruh znalostí. Mohou Vám našim prostřednictvím nabídnout přípravu a výcvik jak v nejčastěji požadovaných skupinách A a B, tak i ve skupinách C, D a E. V naší nabídce najdete také speciální kombinace těchto několika základních skupin, např. B + E nebo rozšíření např. z B nebo C na D. Bližší informace o celé naší nabídce získáte nejenom na internetu nebo facebooku.