Větrání s naprostým komfortem

Chcete přijít po práci do svého nádherného podkrovního bytu a pořádně si vyvětrat, i když bude venku pršet, nebo foukat prudký vítr? Střešní okna vám tohle všechno umožní a získáte s nimi ještě mnohem víc. Stanou se nejen funkční, ale také estetickou součástí vašeho domova a usnadní vám úklid díky možnosti otáčení okenních křídel … Continue reading „Větrání s naprostým komfortem“

Chcete přijít po práci do svého nádherného podkrovního bytu a pořádně si vyvětrat, i když bude venku pršet, nebo foukat prudký vítr? Střešní okna vám tohle všechno umožní a získáte s nimi ještě mnohem víc. Stanou se nejen funkční, ale také estetickou součástí vašeho domova a usnadní vám úklid díky možnosti otáčení okenních křídel o 180°. Kromě toho si můžete vybrat z dřevěné, nebo plastové varianty. Volba může být založena čistě na vašem vkusu, protože obě varianty vám přinesou mnoho úžasných výhod a vlastností, které si díky trvanlivému a kvalitnímu materiálu budete užívat skutečně dlouho.

Užijte si bezstarostný úklid s kvalitním produktem

Co všechno s nákupem získáte? V první řadě krásný, praktický produkt vyrobený z kvalitního materiálu, který vám umožní kdykoli větrat a jehož údržba bude skutečně jednoduchá. S tím vám poskytneme také prodlouženou záruční dobu na neuvěřitelně krásných 10 let, dodání do tří dnů a při objednávce nad 5 000 Kč se budete moci těšit také z dopravy zcela zdarma.