Užijte si na suchu i ve vodě

Pro všechny milovníky tuzemských dovolených je Český ráj oblíbenou destinací, kterou za jeden týden rozhodně nevyčerpáte. Nabízí se tu mnoho rozmanitých možnosti, jak trávit volný čas sportovními i jinými aktivitami. Kromě vodních radovánek, pěší i cykloturistiky si můžete dopřát i návštěvy hradů a zámků. Kdo by neznal Mácháč Pro … Continue reading „Užijte si na suchu i ve vodě“

Pro všechny milovníky tuzemských dovolených je Český ráj oblíbenou destinací, kterou za jeden týden rozhodně nevyčerpáte. Nabízí se tu mnoho rozmanitých možnosti, jak trávit volný čas sportovními i jinými aktivitami. Kromě vodních radovánek, pěší i cykloturistiky si můžete dopřát i návštěvy hradů a zámků.

Kdo by neznal Mácháč

Pro většinu Čechů je to pojem! Jedinečná atmosféra, která z okolí Máchova jezera přímo dýchá, láká generace návštěvníků. Chatová osada Elite ve Starých Splavech nabízí možnost ubytování a zázemí ve čtyřlůžkových chatkách se společným sociálním zařízením, v osadě se nachází dětské hřiště, hřiště na volejbal a minigolf, dvě ohniště i jídelna s barem. Podnikejte své výlety z pohodlného zázemí naší chatové osady.