Tábor

Jako malá jsem hrozně nerada jezdila na tábory. Naši mě ale vždycky nutili. Teda spíš mamka. Byla neustále přesvědčená, že potřebuji sparťanskou výchovu, snad abych nebyla rozmazlená. Když se jezdilo do stanů, moc jsem to nemusela. Když jsem ale byla na táboře v Německu, kde jsme spali v pěkných chatkách s eurookny, docela jsem … Continue reading „Tábor“

Jako malá jsem hrozně nerada jezdila na tábory. Naši mě ale vždycky nutili. Teda spíš mamka. Byla neustále přesvědčená, že potřebuji sparťanskou výchovu, snad abych nebyla rozmazlená. Když se jezdilo do stanů, moc jsem to nemusela. Když jsem ale byla na táboře v Německu, kde jsme spali v pěkných chatkách s eurookny, docela jsem si stýskala, když tábor skončil a my se museli vrátit domů.

Skauti

Moje kolegyně, naše společná známá, koupila velký pozemek. A to všechno jen proto, že tam nechala postavit stany pro místní skauty. Není to žádný zázrak, co se vybavení týče, ale o to přece zase tolik nejde. Správný skaut nemusí mít žádný moc velký luxus. Nejde mu o žádná okna, stačí do otvorů jen kus síťky kvůli komárům. Skaut a dobré srdce k sobě prostě neodmyslitelně patří.