Skládejte bez starostí

Potřebujete přehledně a úsporně uskladnit větší množství materiálu? Hledáte něco, co Vám výrazně usnadní převoz a pomůže ideálně využít veškerý prostor? Dřevěné palety jsou pro takové potřeby jako dělané. Unesou velké množství nákladu, materiál se na ně dá snadno vrstvit a po obalení stahovací folií bude držet na svém místě. Přepravovat takto zabalené zboží je … Continue reading „Skládejte bez starostí“

Potřebujete přehledně a úsporně uskladnit větší množství materiálu? Hledáte něco, co Vám výrazně usnadní převoz a pomůže ideálně využít veškerý prostor? Dřevěné palety jsou pro takové potřeby jako dělané. Unesou velké množství nákladu, materiál se na ně dá snadno vrstvit a po obalení stahovací folií bude držet na svém místě. Přepravovat takto zabalené zboží je velmi snadné a hlavně úsporné, využijete beze zbytku celý prostor.

Pevní pomocníci

S paletami se díky jejich konstrukci dá snadno manipulovat pomocí nízkozdvižného vozíku nebo nakladače. Žádná zátěž pro nás není problém. Můžete si vybrat z mnoha běžných typů určených pro přepravu a skladování, z typů odpovídajícím EU normám i různých atypických kusů nebo ohrádek, záleží jen na tom, co právě potřebujete.