Sestra nad zlato

Zatím co já byla vždy zabraná do knih a vůbec se ztrácela ve vlastním světě, sestra se dívala do světa kolem sebe, všímala si současné doby a registrovala všechny její přednosti a módní výstřelky. Krásně oblečená, se spoustou desénových kousků ve vlastním bytě, se brzy stala módní návrhářkou a sklízela úspěch po celé Evropě. Koupila … Continue reading „Sestra nad zlato“

Zatím co já byla vždy zabraná do knih a vůbec se ztrácela ve vlastním světě, sestra se dívala do světa kolem sebe, všímala si současné doby a registrovala všechny její přednosti a módní výstřelky. Krásně oblečená, se spoustou desénových kousků ve vlastním bytě, se brzy stala módní návrhářkou a sklízela úspěch po celé Evropě. Koupila jsem si právě nový byt a potýkala se s výbavou jeho interiéru. Bylo nasnadě obrátit se na sestru s prosbou o radu.

Jednoduché a elegantní řešení

Sestra se právě vrátila ze zahraničí a při prosbě o pomoc s bytovými doplňky měla hned jasno. Obrazy na plátně si nezískaly oblibu jen u nás, ale oblíbené byly i za hranicemi. K těm málo věcem, které jsem stačila pořídit, vybrala vhodnou barvu a poměřily jsme stěnu kvůli ideálnímu rozměru plátna. Ještě ten den jsem vybrala a objednala krásný motiv. Poštovné jsem neplatila a byt nyní vypadá o mnoho vkusněji.