Rozchod

Jste na pokraji rozchodu nebo už dávno po něm? Přemýšlíte, kde jste udělali chybu a zdali se tomu dalo vůbec předejít? Pokud ano, je jasné, že teď nevíte kudy kam. Zrovna teď byste tak rádi viděli do budoucnosti. Zahnalo by to tak vaše deprese z toho, že už nikdy nikoho nepotkáte. Bezpečně totiž víte jen … Continue reading „Rozchod“

Jste na pokraji rozchodu nebo už dávno po něm? Přemýšlíte, kde jste udělali chybu a zdali se tomu dalo vůbec předejít? Pokud ano, je jasné, že teď nevíte kudy kam. Zrovna teď byste tak rádi viděli do budoucnosti. Zahnalo by to tak vaše deprese z toho, že už nikdy nikoho nepotkáte. Bezpečně totiž víte jen to, co bude za pár hodin. Milióny probrečených nocí za vámi a další klepou na dveře. Chtěly byste něco změnit, ale nevíte jak? Nejste přece žádná vědma.

Otevřená budoucnost pro klid vaší duše

Není přece žádný problém vidět do budoucna. Tvrdíte, že je to šílené? Možná ano, možná ne. V každém z vás je kousek zvědavosti, u někoho větší jinde menší. Právě horoskop na tento týden nabízí náhled, o kterém se vám ani nesnilo. Někdy je přece jen třeba, ať už jen pro klid duše, nakouknout před hranu přítomnosti. Dokážete se pak hravě vyhýbat překážkami, které vám osud nadělil a naopak vyhledávat to, co je pro vás příznivé.