Pusťte se do toho s námi

Rozhodli jste se začít podnikat v oblasti rychlého občerstvení a sháníte vhodný prostor? Kvalitní mobilní stánek od nás je vynikající řešení! Ať už chcete prodávat zmrzlinu, nápoje, kebab či párky v rohlíku, vždy při výrobě vyjdeme vstříc Vašim představám a budeme respektovat potřebu komfortu podle typu sortimentu, který budete prodávat. Při výrobě vždy postupujeme výhradně … Continue reading „Pusťte se do toho s námi“

Rozhodli jste se začít podnikat v oblasti rychlého občerstvení a sháníte vhodný prostor? Kvalitní mobilní stánek od nás je vynikající řešení! Ať už chcete prodávat zmrzlinu, nápoje, kebab či párky v rohlíku, vždy při výrobě vyjdeme vstříc Vašim představám a budeme respektovat potřebu komfortu podle typu sortimentu, který budete prodávat. Při výrobě vždy postupujeme výhradně podle individuálních potřeb zákazníka a současně tak, aby byly splněny nejen nároky na instalované technologie, ale i ke spokojenosti kontrolních orgánů.

Stačí jen sdělit nám své požadavky

Navštivte naše internetové stránky a nechte se zde inspirovat nápaditými možnostmi atypických řešení. Nabízíme nejen vysokou kvalitu, ale naleznete u nás i kompletní služby včetně následného servisu. Stačí nám jen sdělit své zadání a představy. Vše s Vámi rádi zkonzultujeme a s ohledem na účelovost navrhneme nejvýhodnější řešení pro Vás, a to včetně kalkulace. Současně si můžete přiobjednat i nadstandardní vybavení. Díky našim bohatým zkušenostem a referencím se nemusíte bát svěřit svůj projekt právě nám!