Pro studenty, ale i pro pracující

Námi nabízené levné ubytování Praha je vhodné jak pro pracující, kteří musí denně dojíždět, tak i pro studenty. Nabízíme Vám čisté pokoje v několika nově zrekonstruovaných provozovnách, které se nachází v různých městských částech. Záleží pouze na Vás, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Všechny naše budovy se nachází v oblastech, které jsou dobře dostupné pomocí … Continue reading „Pro studenty, ale i pro pracující“

Námi nabízené levné ubytování Praha je vhodné jak pro pracující, kteří musí denně dojíždět, tak i pro studenty. Nabízíme Vám čisté pokoje v několika nově zrekonstruovaných provozovnách, které se nachází v různých městských částech. Záleží pouze na Vás, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Všechny naše budovy se nachází v oblastech, které jsou dobře dostupné pomocí MHD, ale také pro Vás máme připravena parkovací místa. Ve všech provozovnách Vám nabízíme připojení k síti Wi-Fi zdarma, pro Vaši nejvyšší spokojenost.

Garance nejnižší ceny

Garantujeme Vám, že u nás dostanete vždy nejnižší cenu. Využít u nás můžete možnost rezervace před online formulář na našich webových stránkách, proto neváhejte a rezervujte si svůj nocleh ještě dnes.