Přichází ztráta plodnosti

Nadměrné pocení, návaly chladu a horka, přerušovaný spánek, inkontinence, náhlé přibývání na váze, padání vlasů, křehnutí nehtů a kostí – to vše a mnohé jiné příznaky můžete sami na sobě pocítit v období menopauzy. Menopauza Výše zmiňované příznaky menopauzy se můžete pokusit odstranit pomocí syntetických hormonů, které v rámci hormonální léčby dostanete v upravené formě … Continue reading „Přichází ztráta plodnosti“

Nadměrné pocení, návaly chladu a horka, přerušovaný spánek, inkontinence, náhlé přibývání na váze, padání vlasů, křehnutí nehtů a kostí – to vše a mnohé jiné příznaky můžete sami na sobě pocítit v období menopauzy.

Menopauza

Výše zmiňované příznaky menopauzy se můžete pokusit odstranit pomocí syntetických hormonů, které v rámci hormonální léčby dostanete v upravené formě na předpis, anebo zkusíte přírodní cestu ryze přírodního preparátu Menox 45, který využívá povzbuzujících účinků kořenů rostliny Maca, nebo – li řeřichy peruánské.

Co je Menox 45 zač?

Menox 45 je preparát čistě přírodní, který vám pomůže s obnovou hormonální produkce. Zvýšíte si tedy hormonální hladinu samy a bez nucených syntetik všeho druhu, které naleznete v lékárnách, a díky tomu přestane být pro vás Menopauza strašákem.