Pořiďte si to, na co máte chuť

Také milujete tu nezaměnitelnou chuť tohoto vynikajícího nápoje? Pokud navštívíte naše internetové stránky a objednáte si šípkový čaj, můžete si během pár okamžiků připravit opravdu jedinečné pití, na kterém si nejen skvěle pochutnáte, ale uděláte něco i pro svoje zdraví. Tento nápoj pochází ze souplodí růže a obsahuje látky, které podpoří Vaši imunitu, a Vy … Continue reading „Pořiďte si to, na co máte chuť“

Také milujete tu nezaměnitelnou chuť tohoto vynikajícího nápoje? Pokud navštívíte naše internetové stránky a objednáte si šípkový čaj, můžete si během pár okamžiků připravit opravdu jedinečné pití, na kterém si nejen skvěle pochutnáte, ale uděláte něco i pro svoje zdraví. Tento nápoj pochází ze souplodí růže a obsahuje látky, které podpoří Vaši imunitu, a Vy se nebudete muset bát, že budete nemocní a zalezlí doma. Už se nemusíte bát představy, že Vás nemoc zaskočí a bude Vás velice omezovat, protože nebudete moci chodit do práce a vydělávat peníze. Tento nápoj je cenným zdrojem vitamínu C, díky kterému přečkáte zimní období bez úhony. Proto neváhejte a objednejte si tento jedinečný produkt, který Vám přinese jenom samé pozitiva.

Příprava během pár minut

Jestliže nemáte čas trávit chvíle u přípravy tohoto skvělého nápoje, určitě oceníte, že budete moci servírovat toto pití během pár okamžiků. Šípkový čaj pouze nasypete do hrnku, zalijete vroucí vodou a louhujete 5 až 10 minut. Čím déle budete louhovat, tím hořčí budete mít tento nápoj, tak na to pamatujte! Potom nápoj osladíte, podle toho jak to máte rádi a můžete naplno vnímat tu jedinečnou chuť.