Nedělejte z toho vědu

Tohle myslíme samozřejmě jen obrazně. Ani třeba mnoha lidmi tak oblíbené horoskopy na zítra není možno brát jako dogma a jako jediné správné a možné vyhlídky na příštích čtyřiadvacet hodin. Jakkoliv se astrologie seriózně již několik tisíc let zabývá vztahy planetárních systémů a těles, přece jen to není stejná disciplína jako matematika, kde jedna a … Continue reading „Nedělejte z toho vědu“

Tohle myslíme samozřejmě jen obrazně. Ani třeba mnoha lidmi tak oblíbené horoskopy na zítra není možno brát jako dogma a jako jediné správné a možné vyhlídky na příštích čtyřiadvacet hodin. Jakkoliv se astrologie seriózně již několik tisíc let zabývá vztahy planetárních systémů a těles, přece jen to není stejná disciplína jako matematika, kde jedna a jedna vždy budou dvě! I to je třeba si uvědomit, než se začneme výsledky horoskopu řídit.

Není to přesný návod

Nikdy vám seriózní astrolog nedá přesnou, ani zaručenou odpověď na otázku, co se stane v příštích dnech, nebo co se stane, když vy uděláte to, či ono. Neřekne vám, jak přesně dopadne vaše rozhodnutí a co způsobí. Může vám ale dosti dobře pomoci rozhodovat se kvalitněji a poučeněji. A tím pádem s větší pravděpodobností na výsledek, který vám osobně vyhovuje nejvíc.