Nechte se zlákat

Oheň a vůně špekáčků, tak nějak si mnozí z nás představují slavnostní chvíle svého odpočinku a volného času. A přitom jde o zcela obyčejnou a banální věc. Důvod je velmi prostý. Zatímco řízky můžeme mít k obědu v dnešní době kdykoli, voňavý opečený špekáček na ohýnku, to je pro většinu z nás sváteční událost. Pokud … Continue reading „Nechte se zlákat“

Oheň a vůně špekáčků, tak nějak si mnozí z nás představují slavnostní chvíle svého odpočinku a volného času. A přitom jde o zcela obyčejnou a banální věc. Důvod je velmi prostý. Zatímco řízky můžeme mít k obědu v dnešní době kdykoli, voňavý opečený špekáček na ohýnku, to je pro většinu z nás sváteční událost. Pokud se rozhodnete strávit své volné chvíle na chata a chalupa, budete si moci dopřávat špekáčkové menu klidně každý den. Zdravotní stránku věci v tomto případě ponechme stranou, vždyť se jedná pouze o krátkodobou záležitost, kterou si možná vychutnáte jednou, dvakrát do roka.
No jen si to schválně představte. Krajíc čerstvého voňavého chleba a sádlo kapající ze špekáčku, které dodá chlebu jedinečné a nezapomenutelné aroma. To vám umožní pouze chata a chalupa.

Nechte se zlákat

Chata a chalupa, praskající oheň, krajíc čerstvého voňavého chleba a správně vypečený špekáček. Už objednáváte svůj pobyt?