Naučte se správně řídit

Naučíme vás řídit bez chybičky Přišli jste o řidičské oprávnění? Je to nepříjemné, ale dějí se i horší věci a je to věc, která se dá napravit. Ptáte se jak? Atoškola Brno nabízí speciální výcvik na vrácení řidičského oprávnění skupiny A i B za příznivou cenu.   Řízení zvládnete skvěle Plánujete odjet na další dobu … Continue reading „Naučte se správně řídit“

Naučíme vás řídit bez chybičky

Přišli jste o řidičské oprávnění? Je to nepříjemné, ale dějí se i horší věci a je to věc, která se dá napravit. Ptáte se jak? Atoškola Brno nabízí speciální výcvik na vrácení řidičského oprávnění skupiny A i B za příznivou cenu.

 

Řízení zvládnete skvěle

Plánujete odjet na další dobu do zahraničí a zároveň získat řidičské oprávnění? Zajímá Vás, zda lze řidičský výcvik přerušit? Atouškola Brno Vám musí s politováním oznámit, že kurz musíte absolvovat nejdéle do 18 měsíců od jeho zahájení.

Praktický výcvik

Praktický výcvik je ta část výuky, na kterou se všichni žáci nejvíce těší. V autoškola Praha http://www.autoskolaholesovice.cz/ tomu není jinak. Všichni si projdou 14 lekcemi, z toho každá trvá 90 minut. Nejdříve se naučíte ovládat vozidlo na cvičišti a v mírném provozu, poté vyjedete do běžného brněnského provozu a výcvik zakončíte v hustém provozu a ve ztížených podmínkách – např. za tmy či po dálnici.