Najdete v nich velkou lásku anebo dobrého kamaráda

Partner vám vstoupí do vašeho života nečekaně a mnohdy z něj i rychle odejde, což je pro vás velmi těžké, než si zvyknete na představu, že jste opět sami. Hodně se toho zase změní. Je velká škoda, že to netrvá už celý život. Každý by si přál být šťastný a spokojený napořád. Život už je … Continue reading „Najdete v nich velkou lásku anebo dobrého kamaráda“

Partner vám vstoupí do vašeho života nečekaně a mnohdy z něj i rychle odejde, což je pro vás velmi těžké, než si zvyknete na představu, že jste opět sami. Hodně se toho zase změní. Je velká škoda, že to netrvá už celý život. Každý by si přál být šťastný a spokojený napořád. Život už je takový a nachystá pro vás určité úkoly, které musíte zvládnout.

Je to pro vás ten pravý?

Partnerským horoskopem podle data narození poznáte, jestli se k vám hodí druhá polovička. Někdy hvězdy zašlou něco dobrého a jindy se na vás navalí tolik věcí, až se sami divíte, jestli je to možné. Kdyby bylo líp, tak by vám to nikomu nevadilo a všichni byste byli spokojeni. Všechno by šlo podle vašeho plánu, ale to osud pro vás nachystal.