Nabízíme kompletní služby

Kompletní IT služby na profesionální úrovni najdete v nabídce společnosti TELE3 s.r.o. Společnost se zabývá kromě provozu a realizace internetových služeb také servisní činností v oblasti telekomunikací. Ze služeb, které spadají do označení internetové, si můžou klienti vybrat služby od registrace domén, přes webhostingové služby až po správu serverů. Mezi tyto kompletní služby patří také … Continue reading „Nabízíme kompletní služby“

Kompletní IT služby na profesionální úrovni najdete v nabídce společnosti TELE3 s.r.o. Společnost se zabývá kromě provozu a realizace internetových služeb také servisní činností v oblasti telekomunikací. Ze služeb, které spadají do označení internetové, si můžou klienti vybrat služby od registrace domén, přes webhostingové služby až po správu serverů. Mezi tyto kompletní služby patří také serverhosting. Je to služba, kterou využívají klienti se zájmem nějakým způsobem využít možnost pronajmout si nebo umístit počítačový server v prostorách poskytovatele s připojením serveru k síti internet. Tato služba představuje široké spektrum možností a společnost TELE3 s.r.o. nabízí možnost umístění vlastního serveru v datovém centru či pronájem serveru a jeho umístění v provozované serverovně. Serverhosting přináší spoustu výhod pro všechny zájemce o tuto službu. Kontaktujte odborníky společnosti TELE3 s.r.o. a zajistěte si skutečně profesionální servis.

Webhostingové služby i serverhosting si můžete vybrat z nabídky služeb společnosti TELE3 s.r.o. Je to nabídka služeb kvalitních, zajišťovaných odborníky, kteří mají dostatečné znalosti i dobré zázemí. Umístění nebo pronájem serverů v prostorách poskytovatele služby je ve srovnání s webhostingem služba mnohem výhodnější. Zákazník má celý server k dispozici pro sebe a může na něm provozovat libovolné aplikace. Není nijak omezován v tom, k čemu je server využíván. Společnost TELE3 s.r.o. nabízí možnost umístit vlastní server do klimatizovaného telehouse, nebo možnost pronájmu serveru. Jedná se o dva typy téže služby, přičemž každá přináší zákazníkovi jiný komfort. Záleží vždy na jeho potřebách a možnostech.