Na místní úrovni jste nejlepší

Vašemu týmu se daří čím dál lépe, což je skvělá zpráva, zvlášť proto, že když jste zakládali svou amatérskou volejbalovou skupinu, tak jste s něčím takovým vůbec nepočítali, prostě jste ji založili, protože jste si chtěli dobře zahrát a mít partu přátel, kteří to cítí stejně. Sice nejste nějací profesionální sportovci, ale na amatérské úrovni jste … Continue reading „Na místní úrovni jste nejlepší“

Vašemu týmu se daří čím dál lépe, což je skvělá zpráva, zvlášť proto, že když jste zakládali svou amatérskou volejbalovou skupinu, tak jste s něčím takovým vůbec nepočítali, prostě jste ji založili, protože jste si chtěli dobře zahrát a mít partu přátel, kteří to cítí stejně. Sice nejste nějací profesionální sportovci, ale na amatérské úrovni jste letos vyhráli hned několik zápasů s týmy z okolních měst, což je pro vás docela pěkný a nečekaný úspěch. Jste proto přesvědčený, že byste si zasloužili nějakou malou odměnu a povzbuzení do dalších zápasů.

Je čas vypadat jako tým

A tak jste se rozhodl připravit svým přátelům volejbalistům malé překvapení. Abyste už pro příště působili jako skutečný tým a každý z vás nemusel řešit, co si na další zápas vezme, abyste nevypadali každý naprosto jinak, tak jste pro vás objednal sportovní dresy v barvách vašeho týmu se znakem vaší obce a se jmény každého z hráčů. Jste si jistý, že kluci budou nadšení a stejně tak jejich manželky, které budou moci prát a žehlit kvalitní oblečení a nikoli vytahaná trika.