Na koncert i zábavu

Plánujete zábavu, oslavu, či ples, a hledáte někoho, kdo vám zajistí hudební program? Pak jste na správném místě. Timbre Music může zajistit program celé akce včetně moderování. Nebojí se žádného žánru, ani žádné akce. Vše se dá přizpůsobit tak, aby se cíloví diváci opravdu dobře bavili. Flexibilita je velkou výhodou. Vystoupit mohou jako taneční orchestr, … Continue reading „Na koncert i zábavu“

Plánujete zábavu, oslavu, či ples, a hledáte někoho, kdo vám zajistí hudební program? Pak jste na správném místě. Timbre Music může zajistit program celé akce včetně moderování. Nebojí se žádného žánru, ani žádné akce. Vše se dá přizpůsobit tak, aby se cíloví diváci opravdu dobře bavili. Flexibilita je velkou výhodou. Vystoupit mohou jako taneční orchestr, uskutečnit různé show, revival, nebo tematické programy. Vystoupení Timbre Music potěší i ty nejnáročnější diváky – děti. Bavit se může opravdu každý, bez ohledu na věk, nebo zaměření.

Kvalitní vystoupení, které opravdu pobaví

Toto vystoupení se hodí opravdu na jakoukoliv akci. Ať už taneční, či poslechovou. Vždy je velmi silný a úzký kontakt s publikem, veliká zábava a potěšení. Již tradičně patří tato kapela mezi nejvyhledávanější kapely na prestižní akce, a to nejenom u nás, ale i v zahraničí. Máte-li jakékoliv přání, či pořádáte akci, na kterou by se vám hodila hudební produkce, neváhejte kontaktovat kapelu, které není cizí žádný styl, prostředí, ani žádné publikum.