Luxusní a moderní interiér

Většina automobilů již v dnešní době nabízí doopravdy luxusní a moderní interiér. Pokud však chcete mít doma doopravdy špičku na trhu, potom Vám doporučíme Volkswagen. Určitě budete velmi mile překvapení. Aerodynamický model volantu Vás uchvátí. Palubní deska je vyrobena z kvalitních materiálů. Všechny ovládací prvky jsou přehledně uspořádané. Prostě se budete uvnitř Vašeho vozidla cítit … Continue reading „Luxusní a moderní interiér“

Většina automobilů již v dnešní době nabízí doopravdy luxusní a moderní interiér. Pokud však chcete mít doma doopravdy špičku na trhu, potom Vám doporučíme Volkswagen. Určitě budete velmi mile překvapení. Aerodynamický model volantu Vás uchvátí. Palubní deska je vyrobena z kvalitních materiálů. Všechny ovládací prvky jsou přehledně uspořádané. Prostě se budete uvnitř Vašeho vozidla cítit velmi příjemně a pohodlně. To oceníte především na dlouhých cestách.

Vyhřívané a kožené sedačky

S příchodem zimy určitě každý řidič ocení, pokud jeho vozidlo umožňuje zapnutí vyhřívání sedaček. Jedná se již o velmi častou výbavu moderních aut, kterou v mrazech ocení prostě každý z nás. Volkswagen Vám tento komfort rovněž dopřeje. Tato funkce již není v nabídce pouze u drahých modelů, které mají v interiéru kožené sedačky.