Lepší než klasický dům

Chcete už bydlet ve svém vlastním domě, ale nemáte na něj peníze? My Vám poradíme. Zastavte se u nás. Můžeme Vám poskytnout stavbu rodinného domu za skutečně příjemné ceny, ale objednat si u nás můžete také krásné bungalovy. V neposlední řadě Vám může smontovat jednu za našich dřevostaveb. Mnoho našich zákazníků si tento typ obydlí … Continue reading „Lepší než klasický dům“

Chcete už bydlet ve svém vlastním domě, ale nemáte na něj peníze? My Vám poradíme. Zastavte se u nás. Můžeme Vám poskytnout stavbu rodinného domu za skutečně příjemné ceny, ale objednat si u nás můžete také krásné bungalovy. V neposlední řadě Vám může smontovat jednu za našich dřevostaveb. Mnoho našich zákazníků si tento typ obydlí velice pochvaluje. Nejen co se týče kvality bydlení, ale také pořizovací ceny.

Dostanete je rychle

Dřevostavby se montují, což znamená, že jsou hotovy poměrně rychle. U malých verzí jsme Vám schopni dodat domov do několika dnů. Je možné si u nás objednat i montáž vlastního projektu, ovšem pak musíte počítat nejen s mírným prodražením, ale i s tím, že budete bydlet později, než by bylo obvyklé. Ovšem pak již budete mít domov zcela dle Vašich představ.