Láska a spojení partnerů

Je jen jedna věc, která Vás v tuto chvíli napadne, stačí pozastavit se u výlohy se šperky. Ženy nečekají na kroužek, který jen budou obdivovat na ruce, čekají na chvíli navléknutí zásnubního prstenu, který je pro ně symbolem. Prohloubení vztahu a důvěry Říká se, a je to pravda, že zásnubní prsteny mohou být v každém … Continue reading „Láska a spojení partnerů“


Je jen jedna věc, která Vás v tuto chvíli napadne, stačí pozastavit se u výlohy se šperky. Ženy nečekají na kroužek, který jen budou obdivovat na ruce, čekají na chvíli navléknutí zásnubního prstenu, který je pro ně symbolem.

Prohloubení vztahu a důvěry

Říká se, a je to pravda, že zásnubní prsteny mohou být v každém stylu, mohou mít podobu návrhu profesionálního designéra nebo si jej navrhnete Vy sami, partnerku znáte a má to být překvapení. Vždy budou autorským šperkem nepodléhajícím módě. Jedná se o slib a pointu. Navíc ženy je na rukou umějí nosit, takže s nimi i udávají jejich nestárnoucí design, trvalé čisté karáty zlata, platiny i stříbra a stejně tak diamanty či drahokamy. Ruční práce tyto klenoty povyšuje na velmi vzácné trvalé šperky.