Kvalitní ubytování

Rádi byste si odpočinuli a načerpali nové síly daleko od všedních starostí? Milujete lyže a zimní sporty? Pak jsme tu pro vás s nabídkou ubytování Praděd. V našem hotelu se můžete ubytovat celoročně, protože i v letě vám má okolí co nabídnout. Máme pro své hosty připraveno hned několik typů pokojů, které vám ubytování Praděd … Continue reading „Kvalitní ubytování“

Rádi byste si odpočinuli a načerpali nové síly daleko od všedních starostí? Milujete lyže a zimní sporty? Pak jsme tu pro vás s nabídkou ubytování Praděd. V našem hotelu se můžete ubytovat celoročně, protože i v letě vám má okolí co nabídnout.
Máme pro své hosty připraveno hned několik typů pokojů, které vám ubytování Praděd může nabídnout. Vyberte si ten nejlepší pro vás pohodlně online z domova na našich stránkách, kde také můžete najít další užitečné informace a fotografie, které jsou vám zde k dispozici.

Zažijte zde i relaxaci

Zažijte zde i relaxaci, kterou vám ubytování Praděd nabízí. Pro své hosty máme připravené wellness procedury. Při nich si odpočine tělo i mysl a vy tak dokonale načerpáte nové síly. Vyhlášeni jsme i naší výtečnou kuchyní, do které je vždy zařazeno i dětské menu.