Krásné motivy v různých barevných kombinacích

Našli jste svého životního partnera? Jste si jistí tím, že je to člověk, se kterým chcete strávit zbytek života a prožívat s ním hezké dny i starosti? Gratulujeme Vám! Svoji lásku jistě dříve nebo později zpečetíte manželským slibem. Podělte se o tuto krásnou chvíli se svými blízkými a rodinou tím, že je pomocí svatebního oznámení … Continue reading „Krásné motivy v různých barevných kombinacích“

Našli jste svého životního partnera? Jste si jistí tím, že je to člověk, se kterým chcete strávit zbytek života a prožívat s ním hezké dny i starosti? Gratulujeme Vám! Svoji lásku jistě dříve nebo později zpečetíte manželským slibem. Podělte se o tuto krásnou chvíli se svými blízkými a rodinou tím, že je pomocí svatebního oznámení pozvete na obřad i ke slavnostní tabuli. V našem online katalogu naleznete ty nejkrásnější karty s originálními motivy.

Památka pro celou rodinu

Oznámení není jenom kartička, kterou po přečtení vyhodíte. Jistě si ji Vy i pozvaní hosté uschováte na památku. Z tohoto důvodu vždy dbejte na to, aby vypadala hezky a byla nezapomenutelná. Barevně by také měla být sladěná s celým konceptem Vaší svatby.