Když se Vám zadaří

Někdy se poštěstí. Seženete krásný téměř dokončený dům, který původní majitel prodal pod cenou, protože se mu přestalo dařit a on se nedostavěné nemovitosti potřeboval velmi rychle zbavit. Takovou příležitost si rozhodně nemůžete nechat ujít, protože máte příležitost se již brzy stěhovat do nového krásného domu, který byl velmi laciný na to, jaká je … Continue reading „Když se Vám zadaří“

Někdy se poštěstí. Seženete krásný téměř dokončený dům, který původní majitel prodal pod cenou, protože se mu přestalo dařit a on se nedostavěné nemovitosti potřeboval velmi rychle zbavit. Takovou příležitost si rozhodně nemůžete nechat ujít, protože máte příležitost se již brzy stěhovat do nového krásného domu, který byl velmi laciný na to, jaká je jeho skutečná hodnota. Má to ovšem jeden velký nedostatek.

Terénní úpravy nejsou problém

Kromě již skutečně dokončujících prací máte problémy s pozemkem, který předchozí majitel nestihl vyřešit. Jedná se o výrazné nerovnosti povrchu, který pozemek znehodnocují a také hyzdí. Nedělejte si však starosti. Díkyzemním pracím v Praze lze pozemek zarovnat a terénní úpravy nejsou žádný problém.