Jak vyzrát na počasí

Pravidelně pořádáte větší rodinné setkání a každý rok s obavami sledujete předpověď počasí? S blížícím se datem vaší oslavy stále častěji otáčíte zrak k obloze a přemýšlíte, zdali letos náhodou nebude pršet, aby se vše podařilo tak krásně jako loni? Uvnitř vašeho domu je pro takovou událost málo prostoru a vaši hosté se vždy … Continue reading „Jak vyzrát na počasí“

Pravidelně pořádáte větší rodinné setkání a každý rok s obavami sledujete předpověď počasí? S blížícím se datem vaší oslavy stále častěji otáčíte zrak k obloze a přemýšlíte, zdali letos náhodou nebude pršet, aby se vše podařilo tak krásně jako loni? Uvnitř vašeho domu je pro takovou událost málo prostoru a vaši hosté se vždy těší na čas strávený venku na zahradě. Letos se počasí nemusíte bát. Párty stany zajistí, aby rozmary jarního počasí nebyly překážkou žádné události, kterou plánujete pořádat venku.

Zamračená obloha oslavu nezkazí

To ne! V sobotu se u vás má sejít celá rodina a předpověď počasí je víc než pesimistická. Ale jak to teď všechno zorganizovat, když uvnitř domu není dost místa pro pohodlnou oslavu? Řešením jsou párty stany. Ochrání vás i vaše hosty před rozmary počasí. Překážkou tak nebude pražící polední sluníčko ani drobná dešťová přeháňka.