Hoďte trable za hlavu

Udělejte si siestu, pojďte si na chvíli sednout a odpočinout. Nechat na chvíli všeho být, jen tak povídat, vzpomínat, starosti hodit za hlavu a strávit tak chvíle pohody a klidu. Vždyť stressu a honiček je kolem nás až dost! S milými, blízkými, v kruhu rodiny, nebo jen s čajem Liptonem. Jak vaše srdce ráčí. To … Continue reading „Hoďte trable za hlavu“

Udělejte si siestu, pojďte si na chvíli sednout a odpočinout. Nechat na chvíli všeho být, jen tak povídat, vzpomínat, starosti hodit za hlavu a strávit tak chvíle pohody a klidu. Vždyť stressu a honiček je kolem nás až dost! S milými, blízkými, v kruhu rodiny, nebo jen s čajem Liptonem. Jak vaše srdce ráčí. To je on, s výraznou chutí, jemný i vzrušující, s mocným aroma a neutuchající vůní známých louhovaných lístků.Nelze ho nemilovat.

Příjemné okamžiky s přítelem

Relaxovat umí málokdo a je třeba se to učit, věnovat se občas jenom sobě, svým blízkým, rodině, dětem. Třeba nad šálkem kávy nebo něčeho jiného. Čaj Lipton vámmůže být společníkem, jak dlouho budete chtít a také kdykoliv, pokud máte na něj tedy dostatečně velkou konvici. Že ho nikde nemají? Není možné, objednat si ho po internetu je ale zvláště pohodlné a výhodné. Nabídka je opravdu veliká.