Do problémů se může dostat každý z nás

Do problémů s penězi se může dostat každý z nás a dokonce i ten, který si žije nad poměry. Někdy prostě nutně potřebujeme půjčit peníze a najednou nevíme, na koho bychom se obrátili, protože banka půjčku neschválí hned, nahlíží do registru, což mi neděláme, chce znát výši vašeho měsíčního příjmu, což nás nezajímá. Jsme hypotéka … Continue reading „Do problémů se může dostat každý z nás“

Do problémů s penězi se může dostat každý z nás a dokonce i ten, který si žije nad poměry. Někdy prostě nutně potřebujeme půjčit peníze a najednou nevíme, na koho bychom se obrátili, protože banka půjčku neschválí hned, nahlíží do registru, což mi neděláme, chce znát výši vašeho měsíčního příjmu, což nás nezajímá. Jsme hypotéka bez registrů a nabízíme vám férovou půjčku, bez rizika. Spojte se s námi a my vám pomůžeme vyřešit váš problém s financemi.

Jednáme rychle

Jednáme rychle a proto také zaručujeme, že o schválení se dozvíte maximálně druhý den. Od klientů požadujeme zástavu nemovitosti a to buď nemovitosti vlastní, nebo se může jednat o nemovitost další osoby. Naše splátky jsou stejné, jako v bance. Dopřejte si jistotu férovosti.