Designový nábytek podle vašich představ

http://www.sten-skrine.cz/ Vyrobíme designový nábytek, který bude plně odpovídat vašim představám a o co konkrétně jde? O skříně na míru , které budete moci mít přesně podle rozměrů, jaké do svého bytu budete potřebovat. Vyrobíme originální kousky, které vám padnou přesně do vašich prostor a použijeme k tomu takový materiál, jaký si sami budete přát a … Continue reading „Designový nábytek podle vašich představ“

http://www.sten-skrine.cz/ Vyrobíme designový nábytek, který bude plně odpovídat vašim představám a o co konkrétně jde? O skříně na míru , které budete moci mít přesně podle rozměrů, jaké do svého bytu budete potřebovat. Vyrobíme originální kousky, které vám padnou přesně do vašich prostor a použijeme k tomu takový materiál, jaký si sami budete přát a zároveň vám zajistíme, že se vejdeme při výrobě do ceny, kterou si zadáte jako konečnou a kterou nebudete chtít v žádném případě překročit. Vyjdeme vám tímto maximálně vstříc, abyste byli s výsledkem i cenou spokojeni.

Nejprve vám představíme 3D vizualizaci

Nejprve vám představíme 3D vizualizaci a to ještě než se pustíme do díla a to proto, abyste mohli eventuálně učinit změny, dokud je to ještě možné.