Co třeba zkusit to trochu jinak

Na táborech děti vyfasují barvy na textil, tričko a vytvoří si svůj vlastní kousek oděvu, ozdobený zcela podle jejich představ. Je to nepochybně hezké a kreativní, ale upřímně řečeno, které dítko si takové oblečení na sebe oblékne. Není lepší zkusit to třeba s potiskem triček? Dítě si připraví malovanou kvalitní předlohu, která se pak … Continue reading „Co třeba zkusit to trochu jinak“

Na táborech děti vyfasují barvy na textil, tričko a vytvoří si svůj vlastní kousek oděvu, ozdobený zcela podle jejich představ. Je to nepochybně hezké a kreativní, ale upřímně řečeno, které dítko si takové oblečení na sebe oblékne. Není lepší zkusit to třeba s potiskem triček? Dítě si připraví malovanou kvalitní předlohu, která se pak reprodukuje prostřednictvím sítotisku na kvalitní kus oděvu.

Individuální i skupinová práce

Může to být individuální práce, může to být práce celého kolektivu, jedno je však jisté. Takový top si každé dítě i dospělý oblékne rád a opakovaně nemluvě o tom, že se jedná o krásnou vzpomínku na příjemnou akci a lidi, které jsme tam potkali a s nimiž jsme měli tu čest vše prožívat společně.