Chybí vaší firmě správná komunikace?

Možná vaší firmě něco chybí, aby se ještě více rozvíjela a získávala nové klienty a obchodní partnery. Možná je to právě některý z našich komplexních systémů pro kvalitní konference. Pokud ano, tak neváhejte nás navštívit v našich pobočkách, nebo na internetu, kde si můžete vybrat z mnoha produktů, které jsou vždy certifikované. Naše videokonference jsou … Continue reading „Chybí vaší firmě správná komunikace?“

Možná vaší firmě něco chybí, aby se ještě více rozvíjela a získávala nové klienty a obchodní partnery. Možná je to právě některý z našich komplexních systémů pro kvalitní konference. Pokud ano, tak neváhejte nás navštívit v našich pobočkách, nebo na internetu, kde si můžete vybrat z mnoha produktů, které jsou vždy certifikované. Naše videokonference jsou přímo od již proslulé společnosti Polycom, pro kterou jsme výhradním dodavatelem zde v České republice. Systémy jsou sestaveny vždy přímo na daném místě, audio, video a další komponenty jsou zkombinovány tak, aby fungovaly dokonale.

Postavíme vám systém na míru do jakékoliv kanceláře

Samozřejmostí a součástí našich služeb je i odborná montáž a předvedení dané sestavy, jak funguje a na co si dát případně pozor. Každá sestava pro videokonference by měla obsahovat především kvalitní elektroinstalaci, zvuková zařízení dobré kvality s equalizéry, a také monitory a obrazovky, případně projekční plátno. Vše je pak samozřejmě řízeno z jednoho místa, kterým je většinou počítač.