Celá naše rodina miluje koupání

Pojedeme na dovolenou na Máchovo jezero ubytování. To je ta správná volba, protože tady se určitě vykoupeme do sytosti. Koupání je tady opravdu moc pěkné. Hlavní pro nás je i to, že voda je tady krásně čistá. Také si zde můžeme půjčit lodičku, nebo šlapadlo, a trochu se projet. Bude to určitě příjemný zážitek pro … Continue reading „Celá naše rodina miluje koupání“

Pojedeme na dovolenou na Máchovo jezero ubytování. To je ta správná volba, protože tady se určitě vykoupeme do sytosti. Koupání je tady opravdu moc pěkné. Hlavní pro nás je i to, že voda je tady krásně čistá. Také si zde můžeme půjčit lodičku, nebo šlapadlo, a trochu se projet. Bude to určitě příjemný zážitek pro nás, i pro děti.

Koupání je náš velký koníček

K vodě to nemáme příliš daleko. Je to tak asi patnáct minut chůze, takže to hravě zvládnou i děti. Cesta je zároveň pěkná procházka, protože jdeme lesem. Jdeme příjemným stínem, tak se nám jde pěkně. Cesta nám rychle uteče, a už se můžeme jít koupat. Voda nás nádherně osvěží, a potom se můžeme zase chvilku třeba opalovat. Určitě si to tady krásně všichni užijeme.