Bohaté využití moderního osvětlení

Moderní úsporné osvětlení se využívá v mnoha oblastech, v interiérech i exteriérech. Neexistuje ale pouze LED žárovka. Na výběr máte z pásek, bodovek, zářivek. Je zde velký prostor pro realizaci. Pokud toužíte po originálním a úsporném osvětlení zahrady, pásky budou určitě tím pravým. Osvětlete bazén, pergolu, schodiště. V interiéru si můžete osvětlit kterýkoliv kout přesně … Continue reading „Bohaté využití moderního osvětlení“

Moderní úsporné osvětlení se využívá v mnoha oblastech, v interiérech i exteriérech. Neexistuje ale pouze LED žárovka. Na výběr máte z pásek, bodovek, zářivek. Je zde velký prostor pro realizaci. Pokud toužíte po originálním a úsporném osvětlení zahrady, pásky budou určitě tím pravým. Osvětlete bazén, pergolu, schodiště. V interiéru si můžete osvětlit kterýkoliv kout přesně podle vašich představ.

Světlo různých barev

Namontujte si světla v různých barvách, teplých i studených tónech. Možností je mnoho. LED žárovka je k dostání v mnoha provedeních. Světlo je velmi přirozené a příjemné, nebolí z něj oči. Nevadí vyšší vlhkost nebo teplota prostředí, montáž je tedy možná kdekoliv, i tam, kde klasické osvětlení není povoleno.