Bez koupání byste jen stěží vydrželi

Letní počasí je jak stvořené pro fantastické chvíle strávené u řeky, rybníku nebo jezera! Kdo nemá možnost blízkého kopání u svého domu, ať si objedná pobyty v chatách a chalupách k pronajmutí a zajistí si tak s nutným předstihem možnost koupání pro sebe i své ratolesti! Koupaliště jsou v mnohých městech, ale ničemu se nevyrovná … Continue reading „Bez koupání byste jen stěží vydrželi“

Letní počasí je jak stvořené pro fantastické chvíle strávené u řeky, rybníku nebo jezera! Kdo nemá možnost blízkého kopání u svého domu, ať si objedná pobyty v chatách a chalupách k pronajmutí a zajistí si tak s nutným předstihem možnost koupání pro sebe i své ratolesti! Koupaliště jsou v mnohých městech, ale ničemu se nevyrovná přírodní varianta. Tekoucí proud řeky příjemně osvěží i v letních parných dnech!

Neplaťte za drahé aqvaparky!

Umíte si spočítat, kolik vás vyjde vstupné na různá koupaliště! S chatami a chalupami s bazénem nebo v bezprostřední blízkosti přírodního koupání, se budete cítit naprosto skvěle! Jižní Čechy, Valašsko a Beskydy, jižní Slovensko, Broumovsko a Náchodsko nebo Jeseníky nabízejí mnohá potěšení!